SEO Просування сайту від 8000 грн

Сучасне SEO просування сайтів розвивається настільки швидко, що ви можете легко залишитися позаду ваших конкурентів. Фактично, тільки невелика частина маркетингових агентств по-справжньому розуміє алгоритми ранжирування Google. Більшість вважає, що просування сайтів - це тільки позиції в ТОП за запитами. Але це не зовсім так. Ми в Ixtlan знаємо, що SEO просування вимагає від власника бізнесу злагодженої роботи копірайтерів, контент-маркетологів, дизайнерів, розробників і аналітиків на кожному етапі. Хочете уточнити деталі?

Надішліть заявку Замовте SEO аудит
Дивитися більше

SEO просування - пріоритет якості

SEO розкрутка сайту є життєво важливою для успішної і комплексної стратегії інтернет-маркетингу, і наш підхід до просування сайтів передбачає пріоритет якості над негайними результатами. Наша мета - збільшити вашу присутність в результатах пошукової видачі, завдяки чому збільшиться кількість ваших потенційних клієнтів. Ваш кейс з просування сайту буде включати в себе:

Вам буде призначений персональний акаунт менеджер, який буде керувати вашим SEO просуванням сайту в пошукових системах, відповідати на всі ваші питання і повідомляти про успішність вашої рекламної кампанії кожен місяць. Наша мета - використати наші глибокі знання про SEO просування сайтів та інтернет-маркетинг, щоб забезпечити максимальну рентабельність ваших інвестицій.

Внутрішня SEO оптимізація

Ваш персональний менеджер зробить повний аудит вашого сайту, щоб визначити, які чинники потребують поліпшення в рамках просування сайту для максимального підвищення рейтингу вашого сайту в пошуковій системі. Аудит та оптимізація сайту проводяться, з огляду на наступні фактори:

Локальне SEO просування сайту

Для бізнесу, орієнтованого на місцевий пошук вкрай важливо, щоб ваш сайт містив певні ключові запити, а ваші дані в онлайн-каталогах місцевих компаній були оптимізовані і підігнані під ваші актуальні контактні дані. Каталоги місцевих компаній часто містять застарілу інформацію, що може негативно впливати на вашу присутність в інтернеті. Ваша інтернет-репутація також може постраждати, якщо дані про вас не оновлюються на регулярній основі. Фахівці Ixtlan будуть усувати невідповідності, активно аналізуючи, виправляючи неточності, а також реєструючи вашу компанію в трастових каталогах місцевого бізнесу, що є основою локального seo просування сайту.

Побудова профілю зворотних посилань

Отримання вхідних посилань від надійних і авторитетних сайтів, як і раніше, є одним з найбільш важливих факторів SEO просування сайту. Наше розуміння побудови профілю зворотних посилань - це те, що відрізняє нас від конкурентів, а також те, що дасть вам конкурентну перевагу при розкрутці. Фахівці Ixtlan ретельно вивчають і прораховують можливу реакцію Google на посилання з конкретного джерела перш, ніж розмістити його. Таким чином дані посилання будуть нарощувати авторитет вашого сайту і довіру до нього з боку пошукових систем. Наші кампанії по лінкбілдінгу включають в себе:

Стратегія нашого підходу до просування сайтів

Ми в Ixtlan дотримуємося гнучкого підходу до просування сайтів. Тому ми вважаємо за краще працювати з системою точкової оцінки ситуації, яка забезпечує нашим клієнтам найкращі результати. В рамках вашого бюджету ми робимо все можливе для досягнення результатів.

Для планування щомісячної стратегії розкрутки сайту ми тісно співпрацюємо з нашими клієнтами і пропонуємо їм максимально ефективне використання ресурсів. Гнучке щомісячне підстроювання кампанії з просування сайту дозволяє швидше реагувати на нові фактори та використовувати нові можливості, тому результати для наших клієнтів досягаються найбільш природним чином. І ніяких жорстких контрактів)

Що ви отримайте, замовивши SEO просування сайту?

Як підсумок розкрутки сайту - Ви гарантовано отримуєте високі позиції в пошукових системах і трафік на ваш сайт, а значить - нових клієнтів.

P.S. Якщо ви хочете швидкий результат, зверніть увагу на контекстну рекламу

І яка вартість розкрутки сайту?

Вартість (ціна) просування сайту залежить від тематики вашої діяльності і рівня конкуренції в ній.

Орієнтовний бюджет на місяць від 8000 грн.

Детальніше ви можете дізнатися у нашого менеджера за тел: (063) 110-40-37.

А тепер трохи лірики
COVID-19 і просування сайтів: чому SEO зараз важливіше, ніж будь-коли?

Багато бізнесів опинилися в складній ситуації перед загрозою пандемії, якою охоплено весь світ. Мине багато часу, перш ніж більшість з нас побачить, що все повернеться в норму, якщо взагалі коли-небудь повернеться. Тим часом, ми всі прагнемо встановлювати нові правила, особливо в діловому середовищі. COVID-19 призвів до численних змін, що вплинув на бізнес всюди, а також безпосередньо на бізнес-процеси. І як ніколи актуально для виведення бізнесу в онлайн спробувати послуги з просування сайтів. І ось чому.

Просування сайту - довгострокова інвестиція

Традиційні рекламні канали мають короткий термін придатності. Навпаки, просування сайту може принести користь вашій фірмі і на довгі роки сприяти збільшенню вашого прибутку. Бо висока позиція у видачі може як і раніше генерувати трафік на ваш сайт через роки. Цей довгостроковий виграш означає, що все, що ви платите за послуги розкрутки сайту, в кінцевому підсумку того варте.

Трафік сайту

Можливо, ви роками управляли своїм бізнесом, обходячись без просування сайту. Може, це працювало. Але з урахуванням нинішньої ситуації, коли людям радять залишатися вдома, магазин або інший бізнес, який залежить від пішохідної відвідуваності, може виявитися в дуже невигідному становищі. Пора йти в інтернет. Ось тут-то і стане в нагоді розкрутка сайту вашого магазину або сервісу доставки. SEO просування сайту допомагає залучити трафік на ваші сторінки, тому клієнтам не тільки буде легше знаходити вас в Інтернеті, але також означає, що навіть при невеликій відвідуваності фізичної адреси магазину ваш бізнес може рости з такою легкістю в інтернеті.

Просування сайту = Більше продажів

З командою експертів по SEO просуванню сайтів, які поліпшать результати вашого локального пошуку, ви можете розраховувати на збільшення продажів. Оскільки пандемія істотно знизила покупки на місцях, наявність дій, спрямованих на залучення трафіку на ваші сторінки онлайн-магазину, позитивно впливає на ваш прибуток. У міру зростання онлайн-споживання ви можете розраховувати на зростання своїх продажів. Просування сайту - один із способів зберегти процвітання вашого бізнесу в розпал глобальної пандемії. Результати просування сайту будуть продовжувати залучати трафік, тому вам не доведеться турбуватися про те, що продажів не буде.

Просування сайту - бюджетніше, ніж контекст

У порівнянні з традиційною контекстною рекламою, просування сайту набагато доступніше. Раніше компанії відкладали значні бюджети на маркетингові витрати і не бачили стільки трафіку, який може генерувати органічна видача в результаті просування сайту. Крім того, фактор довгострокової вигоди, і послуги з пошукової оптимізації стають ще більш економічними. При достатній кількості досліджень знайти надійну фірму, яка пропонує доступні послуги SEO просування сайтів, не повинно бути занадто складно. У той час, коли пандемія змушує закриватися багато підприємств, наявність засобів для продовження роботи і економія коштів за допомогою SEO просування - це знахідка.

Догори