Контент-маркетинг

Тексти, які продають ваш товар

Мета вашого сайту - перетворити відвідувача в клієнта. Якщо ви сподіваєтеся обійтися «а можна зовсім без тексту», або «ну а давайте його якось сховаємо» або «а давайте його внизу білим кольором на білому тлі» - у вас немає шансів. Тому текст на сайті повинен бути! Цікавий «чіпляючий» і зрозумілий.

Хочете такий?

Надішліть заявку
дивитися більше

Контент + подача - вкладайте в ідею

Багато власників сайтів, вкладаючи в його створення чимало сил і коштів, часом не приділяють належної уваги контенту, самостійно створюючи мало інформативні тексти і понуро розташовуючи їх суцільним шаром, а то і залишаючи сайт взагалі без них. А потім задаються питаннями: чому немає ніякої віддачі? Де продажі? Де дзвінки клієнтів? Чому клієнти проводять мало часу на сторінках сайту? Чому йдуть на інші сайти? Адже десь же вони роблять покупки, замовляють послуги ...

Відповідь проста - купують там, де добре продають! Точніше - там, де доходчивей всього роз'яснено. Дуже важливо заволодіти увагою потенційного покупця. Потрібно переконати, пояснити клієнту, чому він повинен купити саме у вас. Важливо, щоб текст був максимально зрозумілий користувачеві сайту, інакше він зробить вибір на іншому місці.

Подібних аргументів можна навести чимало. І всі вони приходять до спільного знаменника: якісний контент - це важлива складова створення сайту, якій треба приділяти не менше уваги, ніж логотипу або дизайну.

Ваші клієнти будуть вдячні за:

Чому варто довірити контент стратегію нам?

Догори