Техпідтримка сайтів

«Не працює сайт! Що трапилося? Куди бігти?» - стикалися? Постійний контроль і своєчасне втручання наших фахівців дозволить вашому сайту працювати без перебоїв, щоб ви могли уникнути простою в вашому бізнесі.

Надішліть заявку
дивитися більше

Для чого вам потрібна технічна підтримка?

Перш за все вона дасть вам відчуття захищеності, адже ми будемо дбати про вашому сайті 7 днів на тиждень 24 години на добу.

Багато компаній нехтують цією послугою технічної підтримки, вважаючи за краще звертатися до фахівців у разі проблем, часто коли вже пізно.

Збої в роботі сайту, віруси, зломи або некоректна робота сайту можуть негативно позначитися на вашому бізнесі, а то і принести збитки. Всіх цих неприємностей можна запобігти, замовивши у нас техпідтримку вашого сайту.

Оскільки ніхто не застрахований від щоденних збоїв та інших форс-мажорів, пов'язаних з роботою сайту, комплексна технічна підтримка сайтів набагато зручніше і набагато вигідніше, ніж разове звернення до додатково оплачуваного фахівця. Адже всі проблеми набагато простіше попередити заздалегідь, ніж витрачати сили і кошти на їх рішення.

Замовивши технічну підтримку сайту, Ви отримаєте:

Вартість техпідтримки

Сайт до 1 гігабайта 800 грн на рік

Сайт до 3 гігабайт 1500 грн на рік

Сайт понад 3 гігабайт 2500 грн на рік

Наші клієнти задоволені технічною підтримкою сайту, яку надаємо саме ми, тому що:

Догори