Розробка веб додатків

У що це ми вступили? - в цифрове майбутнє :)

Студія Ixtlan пропонує свої послуги по індівідуальній розробці веб-додатків, починаючи з реализації різноманітних бізнес-запитів (наприклад, ви хочете вести облік корів і надоїв) і закінчуючи створенням евристичних аглорітмов аналізу. CRM для бізнесу, платіжна система, системи управління чим завгодно і як завгодно або корпоративний портал для мережі компаній франшизи - як то кажуть, будь-який каприз ... Хочете замовити веб додаток?

Надішліть заявку
Дивитися більше

Що і як ми робимо?

 • Будь-які веб додатки з будь-яким функціоналом (зовсім будь-які від слова взагалі), якщо завдання в принципі вирішувана відповідно до законів здорового глузду.
 • Робимо якісно, прискіпливо, скрупульозно
 • Проєктування структури даних і їх взаємодій
 • Прототипування інтерфейсу додатку (внутрішнього і зовнішнього)
 • Дизайн сторінок інтерфейсу додатку
 • Програмний код - куди ж без нього)))
 • Документування додатку
 • Всі етапи робіт від написання технічного завдання до впровадження і подальшого обслуговування

Ціна на розробку веб додатку суто індивідуальна і залежить від складності проекту

Вам здається, що це дорого? Пояснення читаємо тут

Не робимо!

 • Халтуру, «зробіть як-небудь», «нам треба швидко», «мені як Ексель тільки дешево, щоб і онлайн і з користувачами»
 • Дешево і безкоштовно
 • Не робимо безкоштовно не обумовлений спочатку функціонал (пам'ятаємо про технічне завдання), за винятком незначних правок на свій розсуд
 • Не допрацьовуємо існуючі сторонні додатки, написані «студентом Євгеном на канікулах в 2001 році, ось до цих пір його знайти не можемо» (за винятком грамотно задокументованих якісних додатків в окремих випадках)
 • Чи не розробляємо додатки на чужих фреймворках і популярних платформах (принципово)

Бонуси:

 • Безкоштовно виправляємо баги і помилки в додатку, що виникли з нашої вини
 • Безкоштовно робимо незначні доопрацювання на свій розсуд

Переваги розробки веб-додатків з нами

P.S. І якщо ви любите котиків, ми намалюємо вам іконки з котиками :)

Ну і трохи недоліків

і, власне, все...

А тепер чому так дорого або класифікація веб-додатків

Розробка веб-додатків - це набагато більш складна і тонка робота, ніж створення корпоративного сайта. Адже від правильності архітектури взаємозв'язків об'єктів і дій розробника залежить чіткість і бездоганність роботи самого додатка, а, значить, і його зручність і ефективність.

Додатки різняться по:

Кількості сутностей (видів об'єктів)

Природно, чим їх більше, тим більше доводиться продумувати взаємозв'язки і потім програмувати взаємодії, і тим складніше і відповідно дорожче стає додаток.

Наприклад, додаток з 0 об'єктів, може десь глибоко всередині себе перемножати двозначні цифри, але ніхто цього не дізнається.

Додаток з двома об'єктами (сутностями) - ви зможете в нього залогінитися і подивитися на те, як перемножуються вищезгадані цифри, і можете бути впевнені, що ніхто крім вас цього не побачить.

Від 8 об'єктів вийде вже більш-менш корисний веб-додаток, за типом нескладного сайту, але довільного призначення, наприклад, це можуть бути список ваших клієнтів, їх контакти, ваші менеджери, список замовлень клієнтів з сумами, завдання по дзвінках, перелік послуг на окремого клієнта, групування менеджерів і клієнтів і сесії користувачів.

Рівню доступу користувачів

Однокористувацькі (зустрічаються зникаюче рідко, ну хіба що ось то про надої корів. Багатокористувацькі з однаковим рівнем доступу. Багатокористувацькі з поділом на групи рівнів доступу. І багатокористувацькі з індивідуальним налаштуванням доступу для кожного користувача (останнє вкрай дорого).

Природно, чим складніше настройка, тим дорожче, ви вгадали. Але не можна ж, щоб менеджер бачив зведення бухгалтера, або документи директора, правда?

Типу виконуваних завдань

Якщо ви хочете замовити веб-додаток, ви можете заповнити заявку, або зв'язатися з нашим фахівцем по телефону: (093) 740-38-22.

Догори